MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

 

     Rower z wspomaganiem elektrycznym   budzi coraz większe zainteresowanie klientów. Jest to  rower  można rzec żartobliwie " z trzecim mięśniem", bateria na jednym ładowaniu bowiem  wspomoże nasze nogi na dystansie nawet do 100km!  Trzeba to obwieścić, że na te rowery rozpoczyna się boom. Moda na rowery e-bike przychodzi to Polski. 
     Turbike serwis rowerowy też  chce być trendy ale które rowery wybrać. Chcieliśmy aby  były one dobrej jakości, charakteryzowały się   najlepszym stosunkiem jakości do  ceny oraz łatwym dostępem do  serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wybraliśmy polskiego producenta Zasada Rowery z Wielunia. Urzekło nas to, że sami wyprodukowali swój  silnik elektryczny przy współpracy z Politechniką Łódzką. W Polsce też produkowane są do tych rowerów baterie i sterowniki. Przy okazji organizowanego przez nich szkolenia z rowerów elektrycznych  poznaliśmy budowę stworzonego przez nich silnika elektrycznego, nawiązaliśmy bezpośredni kontakt z  serwisantami i poznaliśmy ich doświadczenia. Obejrzeliśmy przebieg montażu roweru elektrycznego, np. podzespoły sterowników montuje w całość uwaga - płeć piękna :).Spotkaliśmy tam ludzi z pasją i wizją tego co planują w przyszłości.  
    Dowodem chęci bycia w czołówce producentów e-bików i stawiania na ciągły postęp jest   model roweru  Battery, który posiada baterię ukrytą w ramie przez co nie wygląda na pierwszy rzut oka na rower elektryczny. Wymagało to dodatkowo projektu specjalnej ramy i baterii ( produkowana w Polsce). W 2015 roku wraz z pojawieniem się na rynku silnika elektrycznego STEPS SHIMANO ten producent również wprowadził do swojej oferty modele E-MEDANO STEPS.
    Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziemy zaufania klientów kupujących u nas rowery elektryczne.

Godziny Otwarcia

pn. - pt. 9:00 - 18:00
sob. 9:00 - 16:00

Teraz Otwarte

TURBIKE Cezary Wasilewski

Serwis rowerowy i sklep
17-100 Bielsk Podlaski
ul. Brańska 36
tel: 502 654 267