MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Jako sklep i serwis zabiegamy aby oferować części dobrej jakości , do wszystkich rowerów.

Każdy klient jest dla nas najważniejszy i asortymentu którego nie posiadamy na sklepie sprowadzimy w konkurencyjnej cenie. Drętwieją Ci ręce podczas jazdy rowerem, czujesz się niekomfortowo? - znajdziemy na to rozwiazanie aby przyjemnie Ci się jechało! Zachęcamy do samodzielnej konserwacji roweru. W naszej ofercie znajdują się wszelkie akcesoria do pielęgnacji i konserwacji Twojego roweru ( oleje, smary i środki myjące nie powodujace korozji, maszynki do mycia łańcucha, szczotki do czyszczenia napedu). Dla osób pragnących samodzielnie naprawic swoje dwa kółka mamy wybór narzędzi rowerowych. Zakupione w naszym sklepie łańcuchy, pedały, dętki lub opony mechanik wymienia klientowi od ręki.

 

 

 

 

 

Godziny Otwarcia

pn. - pt. 9:00 - 18:00
sob. 9:00 - 16:00

Teraz Otwarte

TURBIKE Cezary Wasilewski

Serwis rowerowy i sklep
17-100 Bielsk Podlaski
ul. Brańska 36
tel: 502 654 267