MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Turbike

Kontakt

Adres:
Turbike Cezary Wasilewski
17-100 Bielsk Podlaski
ul. Brańska 36
Dodatkowe informacje:

TEL: 502 654 267

EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 543-108-82-84.

Zakład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i urządzenia by dobrze zająć się Twoim rowerem. Naprawiamy i regulujemy wszystkie typy rowerów. Zaplatamy i centrujemy koła, odpowietrzamy hamulce hydrauliczne. Wymieniamy części od dętki do ramy, zajmiemy się drobną naprawą i dużym remontem. Rowery czyścimy ekologicznym środkiem   Eco-tech 2 marki Finish Line .

zachęcamy do wykonywania przeglądów sezonowych, które zapewnią bezawaryjne użytkowanie roweru